Millist kingitust emadepäevaks mitte teha!

Millist kingitust emadepäevaks mitte teha!emadepäev
Ideesahver     MAI 06, 2015
Võta küünal ja kasta see liimi sisse, eriti hea oleks kui valid mingi lahustibaasil põhineva, ning seejärel rulli hoolega vanaema kardinatest väljalõigatud lillekeste sees. Haara peotäis niinepaela ja mässi seda julgelt ümber küünla – mida rohkem, seda uhkem.
STOPP! Tulemas ei ole jüriöö vaid emadepäev! Kas said ikka aru, et valmistasid emale küünla asemele tõrviku?Iga kord kui märkan mõnes läikivas ajakirjas õpetust, kuidas lihtsalt ja odavalt originaalne kingitus valmistada, tekib küsimus, et huvitav, mida artikli autor mõtles? Kas tõesti ei suuda täiskasvanud inimene mõelda ühte sammu ette ning arvestada võimalusega, kus näiteks laps leiab sellise kingituse väga põneva olevat?
Olen ise tunnistajaks olnud väikesele põlengule, mis sai alguse kaubandusvõrgust ostetud kohvilõhnalisest küünlast. Mingil hetkel vajus küünal kokku ja iga aroomi eritanud uba muutus sulavahas küünlatahiks. Kontorilauale valgunud põleva laigu leegi kõrgus küündis 30 cm-ni.
Küünaldega on juhtunud väga palju traagiliselt lõppenud õnnetusi, palun põletage neid tulekindlatel alustel, ärge kaunistage neid erinevate põnevate leidudega ja vaadake hoolega, et selle läheduses poleks kergesti süttivaid esemeid.
Kaunist peatselt algavat emadepäeva!

Taavi Teets
Tuleohutuskonsultant- ja koolitaja
OÜ Firesolutions